Writing is sorting out the mess of life

Červen 2012

Tak trochu reklama :D

25. června 2012 v 23:13 Nezařaditelno
Můj blog z recepty (vlevo v menu.. jistě jste si ještě nevšimli) dnes trhl rekord v návštěvnosti! Navštívilo ho dnes 21 lidí :D Vše jen díky tomu, že jsem na něj přidala recept na borůvkové muffiny a asi 10 holek pod to napsalo mňam :D Absolutně jsem to nepochopila, ale to je jedno. Jen vás tam chci pozvat, pokud se teda mezi vámi najde někdo kdo rád vaří nebo spíše peče a podělit se s vámi o některé recepty. Na blogu mám spíše recepty na různé koláče, zákusky a podobně. Teď když mám po maturitě, tak se strašně nudím a furt něco peču. Tak tam kdyžtak mrkněte pokud vás to zajíma ;)

Co včil? :D

6. června 2012 v 0:02 Nesmyslnosti mého mládí
"Strašná tragédie!"
Po sto letech, kdy hraji the sims 2 jsem zjistila, že se dá uložit celá parcela aj s rodinou a vším uloženým. Takže jsem si hned s velkým nadšením ze svého starého pc dala všechny rodiny do nového pc a v tom jsem zjistila, že se všem změnili jména (např. Klariet se jmenuje Armando a její Jiří se jmenuje Angie). A tak se vás chci zeptat, i když předpokládám, že na to za dalších sto let příjdu, nedají se jim nějak ty jména změnit? Strašně mě to deptá.. :D
Jo a taky jak na tom starém pc šlo všechno vidět v debilním rozlišení, tak teď jde vidět jak jsou všichni ošklivý a Jiří vypadá jak číňan.


Aktualizace 13. 6. 2012: Jenom kdybyste mi někdo chtěli radit, tak už šecko vím a netvalo mi to ani sto let ;D

A je o dalšího blbca s maturitou víc :D

2. června 2012 v 2:06 Nesmyslnosti mého mládí
A někdy přidám článek o tom jak jsem děsněsuprfrupr motivováná pro následující chvíle v mém pesimistickorealistickém životě :)