Writing is sorting out the mess of life

Duben 2010

Hurá na krabicové víno!

30. dubna 2010 v 17:47 Nesmyslnosti mého mládí
Hanuš pojede večer na zábavu, z tama pešky dom, počítá tak se 3 hod. spánku, pak půjde doplňovat do sparu z tama do papírnictví na brigádu až do večera a poté snad za Jiříkem, pak bude konečně chvilku spát a v Neděli už od rána zase do papírnictví a z tam do sparu uklízet a pak bude 9, poklidí fejsbukový hry a v Pondělí zaspí na první hod. - to bude 4. zaspání a tak bude mít už konečně neomluvenou hod. tomu se říká nabitý program.


DN

30. dubna 2010 v 14:50 Sbírka básňí Kukuřica :D
DN

Něco jakoby se mi rýsovalo v hlavě
nebo jsem jen tak moc na dně?

Pohádka
kterou jsem si kdysi napsala
mě donutila klečet
Za to že jsem zaspala
můžu už jen brečet

Jako kdyby to tak mělo být
jako kdybych už nemohla snít
že mám zapadnout do davu?
že mám ztratit odvahu?
čemu věřit? jak se měřit?

Využívám všeho zlého
nepřichází nic dobrého

Tohle nesouvislé skládání
mě dál od sebe odhání
Ne... Tohle nejsem já!
Tak přestaň se tomu smát!

Přestaň s těmi nenávistnými pohledy!
Měj k mé jedinné duši ohledy!

Mlč a nebo na mě křič!
Přeji si jen abys byl pryč!
Stačily by 3 blbé dny
a zmizíš! Ty...

Člověk miluje věci, které nemůže mít
Právě kvůli nim začíná pít
A když pak najde něco
co už dávno chtěl
Nebude si toho vážit
ani kdyby měl
A když to ztratí
bude si přát ať se vše zas vrátí
A až ho to přejde
nový sen z toho vzejde.............

Doslov: nejsou tam čárky a ani moc tečky :D

Slabé a ubohé

30. dubna 2010 v 14:18 Sbírka básňí Kukuřica :D

Ty jsi rum a kofola
a já krabicové víno.
Ty jsi kus vola
a říkáš mi špíno.

Pravdu jsi měl
Nikam to nevede.
Však pověst si děl,
procházím zničné áleje.

Poblité vírou,
ukryté za oknem tajemství,
s překročenou mírou
žijem těžkou bídou.

Doslov: Občas si vůbec nepamatuju, že bych ty básničky psala :D

Sjetý Lubomír s Tomem a Jerrym chytali netopýry na vybuchlé sopce při vytí psů, protože byli na tripu.

23. dubna 2010 v 15:36 Nesmyslnosti mého mládí
hnus fialovej.

V posledním cca roce jsem byla několikrát opravdu šťastná a doslova chvilkově zamilovaná. Po třech dnech, když mě to přestávalo bavit, řekla jsem si, že je to přece to o čem jsem vždycky snila a že se toho nesmím vzdát. Nicméňě jsem to nikdy nemohla vydržet a musela jsem se těchto lidí hnusně zbavit. Ale pak se vždycky objevil někdo další, někdo kdo se víc a víc přibližoval mému snu. No a teď.. tak teď si říkám, že je to něco, co jsem si vysnila a ke všemu jsem šťastná, bojím se, že mi to zůstane... :-O
A teď jen očekávám, že si to budu v průběhu dalších pár let muset nějak vyžrat a že se stane něco moc ošklivého a že už pak šťastná nebudu vůbec.
Ale myslím, že se nemusím zas tak bát. Jiřík se se mnou chce zase rozvést, kretén :D Dneska jdem na visáče, snad mě tam teda vůbec vezme, včera jsme si zas psali nějaké sračky a on že tam nemusíme chodit a já mu napsala ať jde do prdele a že s ním nikam nejdu a to mi si píšem skoro furt.

pozn. k nadpisu: Dneska jsme ve škole hráli papírky xD

A ten hnus fialovej vpravo to je moje fotka profesionálně upavená v malování :D


Často vzpomínám na krásné chvíle s lidmi kteří nikdy neexistovali.

7. dubna 2010 v 22:54 Nesmyslnosti mého mládí
Vůbec nechápu, kde zmizel ten můj úžasný smysl pro psaní naprosto zbytečných článků :D Takže. Jistě se všichni ptáte jak se mám, co? Mám se vážně úžasně. Zjistila jsem, že je to pravda s tím, když si něco moc přeje, že se to splní. Někdy včera či kdy to bylo jsem si pomyslela, (no a dokonce jsem o tom psala i článek, ale ten se smazal) že mě brutálně nebaví jak se nic neděje a že je to zapříčiněné tím, že jsem furt rádoby šťastná a že jsem z toho nešťastná, ptž já jsem hrozně šťastná, když jsem v depresích.. Stejně tak, jako vy všichni, ale já si to umím přiznat! No a jep. Hned včera mě začli přepadat šílené myšlenky, co myšlenky, to nebyli jenom myšlenky, to se přímo dělo a bylo to strašné, no a dneska, tak dneska už to bylo úplně šílené a Jiřík mi řekl, že jsem divná, když jsem mu řekla, že bych chtěla, aby mě podvedl a taky říkal, že býval zlý a taky říkal, že bude zlý, ale stejnak už je to zase v pohodě, ptž žádné štěstí netrvá dlouho. Ale trochu se začínám bát, ptž třetí měsíc bývá kritický a on se se mnou chce rozvést. Prej já ho nemůžu podvádět, hm, stejnak se mi nechce, je to tak první kluk, s kterým jsem už tak ''dlouho'' a ještě jsem ho ani jednou nepodvedla, smutné. A už je to zase špatně, chce se mě zbavit. Jen tak dál, blbečku. Ani nevíte jak miluju to psaní o ničem, kdysi mi pár lidí řeklo, že je to o ničem, ale že si počtou, hm vlastně to byl jenom jeden člověk, ale ten sem už asi nechodí :D Zajímalo by mě, kdo si to čte. Řekla bych, že to píšu jenom tak do větru :D Ale mě to nevadí, mě to baví. Tak čus. naser si, kreténe, promiň, haha xD Jsem prostě strašně vtipný a nikým nepochopený dokonalý člověk. hihi. Nechce se mi to číst znovu, takže pokud něco extrémě nedává smysl je mi to jedno.

Vaše milovaná

Die Sonne scheint.

4. dubna 2010 v 14:04 Nesmyslnosti mého mládí
Nazdar.
Vůbec jako nevím co sem chci psát, pač se v mém životě vůbec nic neděje. Je to furt dokolečka. Časem sem přidám ty moje ''veledíla'', co jsem v poslední době stvořila. Teďka jedem s Klariet na tůru do města :D Berem sebou jenom podstatné věci - švihadlo a skákačák! :D a taky naše deníčky z dětství! A půjdeme na zastávku a pojedeme prvním trolejbusem, který pojede :D A pojedeme až na konečnou, teda podle toho jestli tam nebude pásmo B, to totiž nemám. Ráda zabijím čas s ní. A strašně si přeju ať už chodí s někým jiným, aby sme mohli dělat ty rande ve čtyřech. Ptž my bysme se s tím jejim Jiřím zabili. :D On je úplně strášný a já ho nenávidím a je to první člověk, kterého jsem si smazala z přátel! :D To je tak hrozně dobré o nečem psát, když není o čem. To mě strašně baví a nemám ani na výběr.
No a s Jiříkem jsme zjistili, že to naše setkání, to byl úplný osud. Že on na ten koncert neměl jít a já taky ne, ale nakonec v nás ''hnulo'' a šli jsme :D A ještě divnější je to jak jsme se spolu začali bavit, to je úplně nepochopitelné, my jsme tam na sebe prostě zbyli a všichni nám říkaj, že jsme jak sourozenci. vtipné. No já nevím co už, já se musím jít chystat, pač Klariet je tu cobydup :D A já jsem furt v pyžamu. tak zdarec.