Writing is sorting out the mess of life

Říjen 2009

,,Spím v Kurtu Cobainovi a s Andy Warholem pod polštářem.''

27. října 2009 v 0:02 Nesmyslnosti mého mládí
Ozvala se má psychická labilita a já mám pocit jako, že se mě začal bát. Naštěstí mám snad už navždy svůj baflek, hned po Klariet je to můj nejdelší citový vztah, po něm snad už jen následuje můj papírovej deníček, do kterýho zapisuju moje chvilkový pocity, když jsem právě venku, :D a tak můžu všechno nepodstatné a otravné sdělit internetu. Mám strašnou mazací náladu a tentokrát nesmažu blog ani všechno co mám v pc, ale všechny ty hemzy na tom sranci největším. Ty mluvíš sprostě? :-O A kdo ne xD V poslední době se už ani nesměju, už i to mi příjde zbytečné.
Nesnáším naši češtinářku, protože se se mnou nebaví, ignoruje mě a pak na mě křičí, že nevím o čem je máj, když jsem ho četla minimálně stokrát a pomalu ho umím navzpaměť, dobře to bych přeháněla, ale to nejhorší ona nám říkala, o čem je zlatý kolovrat a úplně to domrvila :D To je moje nejoblíbenější balada z kytice a ona to řekla blbě, zabíte ji. :D A dává nám strašné písemky, ve kterých nemůžu vypsat mé názory. Je tak strašná, že já jsem oproti ní nejlepší. A teď jsem asi viděla ducha nebo mám halucinace z toho jak jsem dnes spala asi dvě hodiny a pak jsem do sebe nalila nějakej otpornej energyták, z kterýho jsem se málem zblila. A taky jsem za celej den snědla jen siestu, kousek paprikáše, 2 rohlíky a papriku(červenou).. jsem ráda.. nedělám přesně to co by se mělo.. nespím, nejím, snažím se občas nedýchat a hlavně už ani moc nepiju. Chtěla bych, aby se to nemuselo dělat vůbec nikdy, hrozně mě to omezuje :(
Ale nejsem zas tak mimo, to je proto, že moc nespím.. Ono se to nejdřív projevuje tak, že se s nikým nebavím, ale to je každé ráno, pak začnu být hrozně nasraná a nazávěr, když už jsem totální nevyspaná tak furt něco melu, většinou tedy mnohem větší voloviny než normálně.. Takže to co teď píšu je vlastně úplně normální ;)
Končím.
Sorry B.
Je mi líto, že ze všech těch individuí zrovna já.


Jo a to jsme si zpívali v jednu nebo ve dvě ráno celkem hlasitě na ulici.

Zmatené

25. října 2009 v 13:54 Sbírka básňí Kukuřica :D

Svět ji začal vyvrhovat
v podobě malého dítěte.
Začla o rozumu svém pochybovat
a o porozumnění požadovat.

Takhle jednou pod vodou,
potkali se náhodou
s králem velké říše,
kde se špatně dýše.

Zmátlo ji to dočista
a přišla jako dívka načistá.
Bylo to tak záhadné
a velmi málo nápadné.

Zdálo se ji to jako víc,
když políbil ji její líc.
Ona ztichla jako den,
který říkal ber ho, dem.

Ale neměl říkat tuhle větu!
Tenkrát těžce lhal,
když postavil ji před popravčí četu
a řekl pal.

Jako malá, nevinná
pustila se do díla.
Jako víla,
když vadne..
stalo se vše špatně!?

Jako když okvětí bílé lilie vadne,
já cítila jak srdce mi chladne...
byl to ráj, falešný.

Žije!

23. října 2009 v 23:44 Nesmyslnosti mého mládí
Žije, ono to žije! Ano, žije můj drahocenný počítač :) Dokonce jsou v něm všechny věci, které tam byli předtím. Ani nevíte jaké jsem měla bobky, že se mi smažou všechny ty moje rozepsané knihy, ty hry, historické fotky, celá diskografie Nirvany s nasbíranou haldou fotek a vůbec...
Vlastně ho mám už od pondělka a celej týden jsem tu psala sedmimílovej článek, který jsem se nikdy neodvážila zveřejnit, protože byl vždy tak neuvěřitelně hloupý, že všechny články na tomto blogu dohromady by se mu nevyrovnaly! A píšu sem jen proto, aby se někdo neděsil či nejásal nad posledním článkem s názvem ''konec''... Hrozně bych sem chtěla něco napsat, ale nemám co a hlavně se bojím, takže snad někdy příště... nemám ani žádnou fotku či nějakou supr písničku co teď poslouchám na to abych tento článek díky ní zkrášlila. Možná sem časem přihodím nějaký supr obrázek z the sims, které teď díky tomu, že nejsem na vypsané fixe půjdu hrát :(

čus :-)

KONEC!

17. října 2009 v 15:50 Nesmyslnosti mého mládí
Definitivní konec, umřel mi počítač :(

I'm frigid.

10. října 2009 v 23:48 Nesmyslnosti mého mládí
Všechno je jeden velkej error!
Opravdu nechápu co se to teď děje.. Nikdy nemůže být nic normálně. Přesně jsem věděla, že je brzo, přesně jsem věděla, že to nakonec tak dopadne a stejnak vím, že jsem to nevěděla. Já sem nic nevěděla, jen mi rozum říkal, ať radši sedím doma, protože tím se nedá nic zkazit.. Poprvé vživotě se mi stalo, že si něco fakt nepamatuju, zázrak. Snažila jsem se a povedlo se to, skvělé. Pila jsem velmi pomalu. Měla bych začít fetovat.. opravdu si to myslím. Panebože nikdy mě nenapadlo, že to dopadne hůř než hůř. Já čekala, že to vůbec nedopadne a ono to dopadlo. Šílené.
A víte co? Já čtu. Jó čtu Ká a Od A k B a zase zpět ♥ Ká - její články mě donutily zamyslet se nad tím že bych prostě měla číst. A tak jsem se jednou takhle rozhodla podívat se co máme v knihovně, mezi hromadou detektivek s šílenýma názvama, knížkách o přemyslovcích, 2. světové válce, spoustou trapných scifi a o tom jak jsou důkazy, že nepocházíme z boha, ale z ufa, tragických příběhů o zvířatech a mým první školním atlasem jsem zahlídla tu úžasnou žlutou knížku na níž bylo z boku napsáno Warhol, ihned jsem ji vzala a běžela s ní za Klariet, no a tak nějak to bylo a teď ji musím pořád číst, je dokonalá, Andy je doknalý, všechno je dokonalé.


Jsem naživu a stále panna - nezapomenutelná hláška.. Všechny vás nesnáším a nejradši bych vás všecky zabila! Ani se nepodepíšu a nerozloučím!

Nemám peníze, ale mám bordelky.

7. října 2009 v 20:32 Nesmyslnosti mého mládíMám pocit jako kdybych vlezla doprostřed nějaké divadelní hry a začla tam hrát roli někoho úplně jiného než jsem hrála doposud. Ale je teď všecko v cajku, už jsem se uklidnila. Sice pořád všechno nechápu, ale věřím stále v to, že jednou umřu a to je důležité.


,,V naprosto bezcílné době.
ty díváš se po mě.''

Dnes jsem si uklidila na stole a taky jsem se snažila složit básničku, ale přišla mamka a furt něco chtěla, tak jsem si šla hrát na školu a teď tu už tak tři hodiny předstírám, že se učím.

Strašně ráda se podepisuju, takže.. Hanuš ;)

...aby ti nesvítila hlava!

4. října 2009 v 21:42 Nesmyslnosti mého mládí
Zdraví vás vaše pell-mell Hanuš.

Hanka: K čemu je jako ta čepice?
Já: Tak aby ti nesvítila hlava... teda aby ti nesvítilo na hlavu. :D

A dobrééé, děkuju :D

↑ z RRRrrrr..↑


To bylo jen trochu nostalgie z praxe, kterou jsem potřebovala někde uschovat.. v poslední době se směju čím dál víc věcem, které nejsou vůbec vtipné xD


Třeba jako když si Hanka dala v automatu kafe a nechala to tam, přišla Kačka a nevšimla si toho a hned si tam dala čokoládu a ten kelímek spadl do toho druhého kelímku a do toho kafe natekla čokoláda.. já jsem se tomu prostě smála a úplně hrozně moc :D Vůbec si nemyslím, že jsem normální :D
Vlastně ani nevím co jsem chtěla psát. Prostě jsem jen chtěla něco napsat a tak píšu asi to bude úplně zbytečné, ale co není zbytečné?
Včera se stal totální error!! Měla jsem tak max. 6 piv a myslivca k tomu a byla jsem z toho totálně v prdeli, ale totálně.. Můžu říct, že jsem ten den skoro nic nejedla, trošku svítilo sluníčko a ty piva byli jedenáctky, ale i tak to bylo velice slabé včera... všude mám modřiny, jak kdybych se s někým pobila.. hlavně mám takovej pruh na hlavě od toho jak jsem se furt mlátila hlavou do stolu.

↑ sem to našla u Shaperkya jakože se mi to líbí :D ↑

V poslední době, žiju ve strašné anarchii a je mi všechno totálně jedno.. připadá mi jako kdyby všechno ztratilo smysl a já už můžu jen ležet 3 nebo 4 hodiny na poli v totální kose a řešit s B. jak to tady všechno vybouchne, jak se ze všech stanou mutanti a jak všichni umřem. Vlastně mám teď hrozně šťastné období, ze všech mých snů se stane realita.
Teď jsem si jen vzpomněla, že se mám jít učit účto. tak pomaličku poběžím..
Jsem šíleně agresivní, když jsem opilá.

↑ a k tomu mě přivedla Ká, která jednou ovládne celou planetu! ↑

čůůs.


↑ příjde mi to jako hodně divní výběr písniček, ale tuhle poslední jsem si zamilovala ze všech nejvíc. ↑
všechno je divné a já jsem http://slovnik.seznam.cz/?q=zmatek&lang=cz_en