Writing is sorting out the mess of life

Leden 2009

PÁTEK

25. ledna 2009 v 23:46 Nesmyslnosti mého mládí
Ahoj,
Měla jsem děsnou chuť psát velkej článek o pátku, pak mě to sice nějak přešlo, ale nakonec jsem
se rozhoupala a píšu ho.
Byl to divný den, když jsem šla večer do sparu nesvítily lampy a byla taká čudná obloha.. Šla jsem tím našim Prštným a v hlavě se mi převalovala myšlenka, že se mi nějak plní taková ta moje fantazie, to kde beru tu inspiraci pro moje ''příběhy, knížky, slohovky, básničky...'' Na jatkách máme mafii, máme jatka:D, stěhují se sem čím dál divnější lidi, ti co vypadají jako psychopati
opravdu psychopaty jsou, poflakuje se tu plno pouličních gengů, furt se tu někdo zabíjí, všichni furt umírají a mě čím dál víc přepadají deprese a pocity z toho, že to nemá cenu, (ale ty opadnou v okamžiku, kdy mé oči spatří milášky mého životků, moje pupíčky a ušáčky a naprosto mě opustí ve chvíli, kdy naše ústa začnou žvatlat ty dementní kecy:)) A jako vždy to zveličuju! ;)

Všechno se to žene do prdele a ještě dál.

21. ledna 2009 v 19:54 | Už nic nehledám! |  Nesmyslnosti mého mládí
,,Hlavne sa neres do hlavy nebo pak budes moset nosit kuklu.''
Velkej emo xD
Heli jestlipak víš co je to v levo hore?? :))
(Vůbec nebyl účel to tam vyfotit)

Neplakej má trávou vonící holubice!

20. ledna 2009 v 21:03 Nesmyslnosti mého mládí
Klarietka ‎(20:48):
Ooo mluv anděle skvoucí! neboť jsi tam nade mnou, té noci vůkol, slavná jak nebes okřídlenec užaslým, zvráceným nazad očím smrtelníků, již na znak padnouce ho vyhlížejí. Když nad oblaky líně plynoucími, plaví se na modrostech mořem vzduchu. Ach bajuš bajus bajuš, proč jsi Bajuš? Své jméno zapři, odřekni se otce, anebo, nechceš-li, zasvěť se mě a já přestanu být Slívová.

Bajuška ‎(20:50):
tos skládala ty?

Klarietka ‎(20:51):
ne uplně... Shakespeare mi trochu pomohl
libi se ti to? *IN LOVE*
Bajuška ‎(20:52):
ty se s ním znáš?

Klarietka ‎(20:52):
letmo
Bajuška ‎(20:52):
tak to jo.... Jo je to úplně skvělý :) :-*

Klarietka ‎(20:52):
dekuju :'(

Tohle je nejpodivnější svět jaký znám

12. ledna 2009 v 22:39 | Hledám své iluze!! |  Nesmyslnosti mého mládí
Připadá mi jako by se tu něco točilo pořád dokola
a ne a ne jít dál...


Jajuška ♥

8. ledna 2009 v 22:51 Nesmyslnosti mého mládí

>!1232! playlist!1232!< ... Jen odkaz, protože sem nejde dát.

Já jí ten článek slibovala už tak půl roku.. S Jajuškou jsme se seznámily už ve školce !1367! Úplně živě si vybavuji tu chvíli, kdy jsem v růžovém svetříku postávala u vánočního stromečku a ke mě se hrne Nikola s neznámou dívenkou, do které se na 1. pohled zamiluji !814! Roky jdou a osud naše cesty spojuje víc a více.. Setkáváme se ve školním buse, kde společně sedáváme každé ráno a cestu do školy si zpříjemňujeme čtením našich oblíbených časopisů (witch, bravíčko, dívka a spol.) ... Člověk by nevěřil, kolik zážitků, vzpomínek a krásných chvil lze zažít u vyplňování testů a diskuzí nad komiksy či fotoromány.. !383! ..Ale definitivní vrchol našeho vztahu se odehrává až v 7. třídě (totiž já byla v sedmý, ona v šestý. Prostě 2006!), tam se nahromadilo tolik zážitků !1239!, že jak sama uznáš nedá se o tom ani snad mluvit !1392! Když ona mě například naučila zacházet s tužkou na oči, když jsme šly společně na karneval za Wednesday Addams, pak přišli ty naše dlouhý poutě (vlastně naše trasy!11!(kolem plakátu, k Jarinovi a otočka zpět..), ty diskofilní časy (vzpomeňme ku příkladu akcu se světelnými efekty !1104!, kdy jsme vystrašily dokonce i Alenčiného taťku), a co třeba naša technopárty!952! na Medvídka Haribo (Ten je prostě nejlepší pro malý i pro větší !1413!), no a prostě tu naši vycházku o půl 11 k záchrance, v totálním lijáku? A šecky ty hlody a prostě ty pubertální výlevy a totálně jeté zážitky (zde naleznete výstřižky z našeho deníčku a snad pochopíte) a šak víš jak to je? Co ty ses naposlouchala o ''Košíkovi'' a ještě o horších...!461! To mobilování, paření her (hlavně the sims 1, psycho auta, ošukávání oveček, řež aj.), ty telefonáty našich zoufalých maminek (je 7! Měla si být doma v 6!) a kdybych zapomněla na FESŤÁK, byla bych asi totální výmaz!! Tam se to všecko stalo, tam jsme dostaly podpis od Kotka !383! nepoznaly pana Klímu, zatrapčily si s Ivčou, seznámily se s velkou spoustou lidí. A víš na co bych nemohla zapomenout? Bože vstupte a naše popcorn párty nebo spíš popcorn Mise s Asterixem a Obelixem !799! Jo a to jak nám dycky tečou oči, když jsme spolu !187!


Doprdele s nadpisama!

1. ledna 2009 v 9:00 Nesmyslnosti mého mládí
Největší blbost je na něco se těšit!